JESSICA SERRAN: ZATÍM JSEM SE DO TEBE NEZAMILOVALA

30.04.-12.05.2019

S radostí oznamuje novou uměleckou výstavu kanadské umělkyně žijící a pracující v Praze, Jessicy Serran, kterou otevřeme 30.04.2019.

Jessica Serran představí velkoformátové obrazy na dřevě (160X160cm.).

Díla jsou jako procházka po ulicích mysli umělkyně, vytvořené z abstraktních obrazců, figurativní fotografické koláže, a architektonické perspektivy, které doplňují krátké písemné výroky v anglickém jazyce.

Kurátor Hagai Segev v textu o umělkyni píše: "Serran vytváří snový svět, lyrický, přemýšlivý, vyrovnaný, ovšem takový, který vyzdvihuje psychologickou otázku současného osobního života v neklidném světě. Zobrazením různých dotazů na dřevěné desky se Serran propracovává cestou sebepoznání, která oslovuje a působí, jelikož se jedná o proces, se kterým se setkává divák nebo procházející se sám také." 

O Jessice Serran

Narozena v Ontariu, Kanadě. Je držitelem magisterského titulu z transformativního umění z Univerzity Johna F. Kennedyho v Berkeley, Kalifornii a bakalářského titulu z ilustrace z Vysoké škody kreativních studií v Detroitu, Michiganu. Nedávno byla jmenována vedoucí New Cool v Praze, vystavovala a zveřejňovala své práce v České republice, na Slovensku a napříč Severní Amerikou; byla uvedena v Art 21, The Prague Post, The San Francisco Chronicle, Detroit MetroTimes, Holistic Fashionista Magazine a v roce 2014 byla hostujícím řečníkem Creative Mornings k tématu barev.pracovává cestou sebepoznání, která oslovuje a působí, jelikož se jedná o proces, se kterým se setkává divák nebo procházející se sám také."

Výstava poběží od 30.4. - 12.5.2019

Otevírací doba: Po - Ne: 15:00 - 19:00